| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 5.15 GHz to 5.85 GHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
Stock: 7528
Distributors
pcbx
Unit Price$0.16244
Ext.Price$0.16244
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16244 | $0.16244 |
| 10 | $0.13166 | $1.31660 |
| 50 | $0.11909 | $5.95450 |
| 100 | $0.10772 | $10.77200 |
| 500 | $0.09147 | $45.73500 |
| 1000 | $0.07694 | $76.94000 |
| 3000 | $0.06868 | $206.04000 |
| 5000 | $0.06130 | $306.50000 |
